Moim okiem

Konkurs bożonarodzeniowy

Święta to taki czas, kiedy możemy spotkać się z rodziną usiąść przy jednym stole, w spokoju porozmawiać i nacieszyć się swoją obecnością. Od rana w kuchni unosi się zapach pysznych potraw i świeżo pieczonych ciast. W trakcie ubierania choinki zawsze puszczam kolędy Golców i śpiewam z Nimi na cały dom. Dzieci jak były małe zawsze krzyczały z pokoju…..

„MAMO NIE ŚPIEWAJ!!!!!”  😀

Po kolacji wigilijnej, albo jak kto woli, po wielkim obżarstwie czas na prezenty, prezenty na które Wszyscy czekają z niecierpliwością. Bo kto nie lubi dostawać prezentów……

Ja właśnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia mam również coś i dla Was . Skromne, ale od serca  4 paczuszki, pełne rarytasów.

W których znajdują się…..

Miód, likier do drinków, syrop do kawy, przyprawa do kawy i ręcznie robione klasyczne trufle.

Co trzeba zrobić żeby dostać taki mini zestaw…….

 1. Polubić mój profil na Facebooku Smaczna Gosia i Instagramie Smaczna Gosia
 2. Napisać w komentarzu na Fb lub Insta biorę udział w konkursie
 3. Tutaj w komentarzu napisać, za co lubicie Święta Bożego Narodzenia i jaka jest Wasza ulubiona potrawa bożonarodzeniowa. Cztery najciekawsze wpisy zostaną nagrodzone prezentami ze zdjęć.
 4. Konkurs trwa do 24.12.2018 do godziny 24.00
 5. Wyniki konkursu ogłoszę 1.01.2019
 6. Udział w konkursie mogą brać osoby zamieszkałe na terenie Polski
 7. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na udostępnienie Imienia i Nazwiska w celach konkursowych.
 8. Osoby , które wygrają w konkursie muszą podać dane kontaktowe do wysyłki.
Kochani chciałabym złożyć Wam Wszystkim i każdemu z osobna Zdrowych, Radosnych, Smacznych, pełnych cudowności i Rodzinnych Świąt. A w Nowym Roku 2019 Samych słonecznych dni , zero smutków i spełnienia najskrytszych marzeń .

Smaczna Gosia

5 thoughts on “Konkurs bożonarodzeniowy

 1. Uwielbiam Święta Bożego Narodzenia i całą otoczke im towarzyszącą. Największą przyjemność przed świętami sprawia mi wybór prezentów, kupuje je dużo wcześniej i długo potem nie mogę doczekać się ich rozpakowywania przy choince z całą rodziną. Dobrze, że mamy dziadka, który ubrany w czapkę Świętego Mikołaja ze skarpet pełna cukierków, rozdaje prezenty i słodkości. Wielką przyjemność sprawiają mi oglądanie zdjęć od znajomych i rodziny pokazujące pyszności świąteczne, ciasteczka, sałatki, ryby i grzyby hmmm mniam mniam ? Sama wigilia i reszta dni świątecznych to przyjemność, na którą zasłużył przez cały rok każdy z Nas. Miło czuć i widzieć jak rodzina się łączy i wspólnie dzieli się radością. Zapomniała bym o pierwszej gwiazdce a wypatrywanie jej, było zawsze i będzie w naszym domu tradycją. I na koniec życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Pani Gosi i jej rodzinie oraz wszystkim, którzy odwiedzają jej bloga.

 2. Dziękuję bardzo za udział w konkursie. Mini zestawy trafiają do Sylwia Bała i Joanna. Bardzo proszę w wiadomości prywatnej na Facebooku lub w mailu o dane do wysyłki.
  Pozdrawiam.
  Smaczna Gosia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top